Sveiki, kviečiame pasižvalgyti mokyklos svetainėje

     

 

Renginiai

 

 

 

 

2017-01-13

 

 

                 Kas mes būtume be Sausio 13-osios?

                                     Sausio 13-oji –
                                     Ašara širdy.
                                     Keturiolika gyvybių…
                                     Jie neužmiršti.
                                     Sausio 13-oji –
                                     Ir daina rami
                                     Apie Laisvę, Viltį
                                     Ateities kely.

       Mokyklos bendruomenė, kartu su visa Lietuva, pagerbė už šalies laisvę 1991-ųjų sausį kovojusius ir gyvybę paaukojusius žmones.
       Iš pat ryto, 8 valandą, prasidėjo pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“, kurią pratęsė literatūrinė – muzikinė kompozicija „Kas mes būtume be Sausio 13-osios?“. Sąmoningai nuskambėję retoriniai klausimai kompozicijos pabaigoje paruošė dirvą apmąstymams ir atsakymų ieškojimams filme „Mes dainuosim“. Filmo peržiūros metu dar kartą visi prisiminė žmones, suteikusius mums Viltį į ateitį žengti Laisvės keliu.
        Laisvės Gynėjai gyvi mūsų širdyse, mūsų atmin
tyje.
 

 

 

Naujametinis protmūšis

 

2016-12-22

 

 

                      Turbūt nežinojote, jog Kalėdų Senelis labiau už viską vertina protą ir žinias. Sklando gandai, kad jis pasinaudojęs proto galia, įtikino naivius žmones, savo neegzistavimu ... O jis egzistuoja, bet dovanas neša tik gudručiams!

Gruodžio 22 d. mokyklos bibliotekoje vyko nuotaikingas protmūšis. Sumaniausi žaidėjai buvo apdovanoti. Taip pat vertingomis dovanomis pradžiuginti bendrabučio gyventojai - konkurso „Švarutis“ nugalėtojai.

Naujametinio protmūšio „NEBŪK BESMEGENIS“ sumaniausi  žaidėjai:

I vieta

Vaida Grybytė 15 – A

Aivaras Šatas 15 – A

Gedas Žandaras 15 – A

Regina Šibilskienė – grupės vadovė

II vieta

Greta Valuntaitė 16 – D

Modestas Šakinis 16 – D

Alvyda Bitinaitė 16 – D

Vitalija Skaparienė  - grupės vadovė

III vieta

Daugintas Lukoševičius 16 – G

Gytis Tekutis 16 – G

Jenina Grybytė 16 – G

Vaida Guobužienė – grupės vadovė

Konkurso „ŠVARUTIS“ nominacijos ir nugalėtojai:

ŠVARUTIS:

Nėtas Čepas 15 – T

Karolis Narbūda 15 – G

Mantas Žviedrys 16 – T

Aurelijus Adomaitis 16 – T

Arminas Narbutas 16 – M

               Jenina Grybytė 16 – G                  

STILIUKAS:

Tomas Dapkus 16 – T

Rytis Paškevičius 16 – D

Linas Ruplys 16 – D

Vaida Nakvosaitė 16 – Z

Žydrūnė Katkevičiūtė 15 – G

MURZIUKAS:

Aurelijus Norkus 15 – G

Armandas Liovinas 16 – T

Deividas Jasilionis 15 – A

 
 
Adventinė popietė
„...Kalėdų laukimas“Mes vis dar vaikiškai dėliojam norus
į dėžutes, rakinamas ir ne, mažas ir dideles,
rikiuojam rūpestingai
arba paliekame kažkur, tiesiog pamiršę.

Ir tikim vis dėlto slapčia –
Kalėdų naktį ims ir išsipildys...

 

 

 

 

Sportinės žaidynės Lietuvos karių dienai paminėti

 

2016-11-22

 

 

Lietuvos karių dienai paminėti lapkričio 22 d. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto salėje vyko  rajoninės sporto žaidynės.

Žaidynėse dalyvavo Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyriaus, Pajiešmenių pagrindinės  mokyklos, Pasvalio P. Vileišio, Pumpėnų, Joniškėlio G. Petkevičaitės – Bitės gimnazijų, Joniškėlio I. Karpio ŽŪPM komandos.

Sportinių žaidynių dalyvius ir svečius pasveikino Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos mokiniai. Jie pademonstravo kareiviškų motyvų įkvėptą aksesuarų kolekciją.

Lietuvos šaulių sąjungos Panevėžio 5-osios šaulių rinktinės Pasvalio 7-osios  kuopos vadas Sigitas Ilgutis pakvietė Lietuvos karinių oro pajėgų, Šiaulių aviacijos bazės NATO oro policijos Prancūzijos karius. Jie kartu su Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės Pasvalio 503 kuopos kariais savanoriais atsivežė ginklų ir amunicijos parodą.

Varžybų dalyviai atliko karinius normatyvus (atsispaudimai ir susilenkimai),  sukarintą estafetę ir šaudymo rungtį iš pneumatinio ginklo.

Susumavus kiekvienos komandos rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai. Pirmą vietą užėmė - Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazijos komanda, antrą vietą - Pasvalio P. Vileišio gimnazijos komanda, trečioji vieta atiteko Pumpėnų gimnazijos komandai.

Komandas apdovanojo Panevėžio regioninės karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Biržų poskyrio viršininkas st. srž. Donatas Voveris ir Pasvalio savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Stokienė.

 

 

 

ORIENTACINIS SPORTO RENGINYS „APLENK RUDENĮ“

 

2016-10

 

 

žMokslo metų pradžioje mokykloje vyko orientacinis sporto renginys „Aplenk rudenį“. Jis buvo skirtas Bibliotekų metams, todėl dalyviai gavo ne tik sportines užduotis, bet ir užduotis, susijusias su biblioteka ir knygomis. Renginyje dalyvavo penkios komandos. Greičiausiai ir geriausiai įveikti trasą su užduotimis pavyko antrakursių komandai  (Lukas Malinauskas 15-G, Ignas Dunkulis 15-G, Aivaras Šatas 15-A ir Ramūnas Šidagis 15-T).

Prizinių vietų komandos apdovanotos projekto „Judėk ir būsi sveikas“ padėkos raštais ir dovanėlėmis.

 

 

 

2016-10-05

 

 

       Su kiekvienu spaliu turtėja Jūsų gyvenimo patirtis. Gyvenimo versmėn pasvyra mintys, palaima vainikuoja Jūsų galvą, o ramybės pirštai liečia širdį...Laikas greit audžia savo voratinklį prisiminimų gijomis... Šiandien esame dėkingi JUMS už tai, kad BUVOTE, ESATE IR BŪSIT.
Mieli, Mokytojai, AČIŪ JUMS!!!

       Mokiniai

 

 

 

SPORTO RENGINYS „JUDĖK IR BŪSI SVEIKAS“

 

2016-05-11

 

 

Gegužės 11 d. mokyklos sporto aikštelėse vyko sporto renginys. Jame dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai ir svečiai iš Vaškų gimnazijos bei Narteikių mokyklos-darželio „Linelis“. Sportuojantis jaunimas varžėsi krepšinio, futbolo, kliūčių ruožo, smiginio, vaikščiojimo kojokais, lanko sukimo rungtyse. Taip pat visi norintys matavo savo rankos plaštakos stiprumą, kurį organizavo Pasvalio visuomenės biuro specialistė Simona Pyragytė.

Krepšinio ir futbolo turnyre geriausiai sekėsi žaisti mūsų mokyklos komandoms, antroje vietoje liko Vaškų gimnazijos vaikinai. Su kojokais neaplenkiamas buvo Dalius Smilgys 13-T. Taikliausi smiginio žaidime buvo Aivaras Šatas 15-A, Lukas Malinauskas 15-G ir Lukas Rinkūnas 15-T.  O stipriausią ranką turi Tomas Čepas 14-G, Arnas Garlauskas 14-T, Andrius Kanišauskas ir Mantas Oniūnas 15-Z.

Tai projekto „Judėk ir būsi sveikas“ renginys, finansuojamas Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

 

 

 

Europos diena

 

2016-05-09

 

 

       Gegužės 9 oji - Europos diena. Šią dieną mokinius dalyvauti ,,Europos egzamine'' paskatino anglų kalbos vyr. mokytoja Vaida Guobužienė. Iš dešimties dalyvavusių mokinių geriausiai sekėsi Lukui Žalkauskui (14 -T), Laurynui Gelažiui (14- G1) ir Ignui Dunkuliui (15- G).

 

 

Apdovanoti mokyklos bendrojo lavinimo dalykų konkurso ,,Žinau viską'' nugalėtojai:

 

2016-05-09

 

 
IV gimnazijos klasė:
I vieta Ginta Adomonytė 14-G1
II vieta Domantas Mockūnas 14- G
III vieta Vilma Bačanskaitė 14- G, Gerda Gribauskaitė 14-G1


III gimnazijos klasė
I vieta Aivaras Šatas
II vieta Mindaugas Ruplys 15- T, Lukas Rimkūnas 15- T
III vieta Mantas Skinderskis 15- T, Lukas Malinauskas 15- G
 


II gimnazijos klasė
I vieta Lidija Šimoliūnienė 15- D
II vieta Deividas Vanagas 15- D
III vieta Mantas Grigaliūnas 15- D, Tomas Petravičius 15- D

 

 

 

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

 

2016-03-09

 

 

Kovo 9 d. paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Mokiniai atliko meninę programą su dainomis ir šokiais. Mokyklos direktorius Vytautas Jurėnas ir KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Andrius Mickus pasirašė bendradarbiavimo sutartį.  Susirinkusius sveikino ilgametis mokyklos darbuotojas ir Narteikių bendruomenės pirmininkas Julikas Simonaitis. Renginio metu buvo apdovanoti mokiniai, kurie dalyvavo konkurse "Olympis". Po renginio visi ėjome puošti mokyklos kiemo ir pasižvalgyti po mokyklos muziejų.

 

 

 

Užgavėnių šėlsmas

 

2016-02-09

 

 

Nedaryk svečiam sarmatos:
Rieki sūrio, duok arbatos…
Ne, sulos dar neprileidom,
Nes žiemos vis neatbaidom…
Va, matai pakrūmėj sniegą –
Tai tenai žiema ir miega. 
Susisuko šaltą guolį –
Neišeis nė už raguolį.
Daktare, Čigone, Gandre,
Nusivilkit savo skrandą…
Ką jūs sakot?
A-a, tai eisiu.
Žiemą dūmais greit paleisim!
Griebiam Morę!
Degam, keliam!
Tuoj sušus žiemos kauleliai!

 

 

 

Krepšinio populiarumas neblėsta!

 

2016-01-21

 

 

Gausus būrys sporto entuziastų dar kartą įrodė, kad krepšinio sportas labai populiarus.  Sausio 21 d., neišsigandę speigo, jaunuoliai aktyviai būriavosi Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto salės vestibiulyje, rinkdami išradingus savo komandų pavadinimus („Jungtiniai emiratai“, „Muškietininkai“, „Tava tėvs“ ...). Iš viso turnyre dalyvavo 16 komandų ne tik iš Pasvalio rajono (Nakiškių, Švobiškio, Pušaloto, Girsūdų, Meškalaukio, Tetirvinų, Valmonių), bet ir Pakruojo: Linkuvos, Guostagalio, Titonių.

Tai tradicinis sporto renginys, kuris mokykloje organizuojamas jau šešti metai. Tai tarsi nauja prevencijos forma  ne tik mokiniams ar krepšinio fanams, bet ir tiems, kurie ieško, kaip įdomiau praleisti laisvalaikį.  

Renginio metu vyko krepšinio varžybos trys prieš tris. Taip pat jėgas buvo galima išbandyti asmeniniame baudų ir tritaškių mėtymo konkurse. Varžyboms teisėjavo kūno kultūros mokytojai Mindaugas Giedrė, Egidijus Lungis ir krepšinio gerbėjas Dainius Vienažindis.

Krepšinio turnyre geriausiai sekėsi Pasvalio „Alstekos“ komandai, kurioje žaidė  Mindaugas Vaičikauskas, Tomas Valantonis, Laisvydas Šlėkta  – pirmoji vieta. Antrąją vietą iškovojo Pušaloto komanda  „Savi“: Tadas, Paulius ir Martynas Tinteriai, Eimantas Staškevičius.  Trečioje liko Linkuvos komanda „Surikatos“: Aurimas ir Deividas Lungės, Tomas Nemeikšis, Antanas Račkis.

Baudas taikliausiai mėtė Liudvikas Gudas iš Tetervinų, Tomas Kaveckas iš Grūžių ir Lukas Petrauskas iš Joniškėlio.  Tritaškius taikliausiai metė Tomas Nemeikšis iš Guostagalio, Justinas Parimskis iš Meškalaukio ir Antanas Rackis iš Linkuvos.

Jėgas atgauti sportininkams ir sirgaliams padėjo karšti naktipiečiai, kuriais pasirūpino mokyklos jaunųjų šaulių būrelis.

Prizininkai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir atminimo dovanėlėmis, kurias parūpino Pasvalio visuomenės sveikatos biuras. Pirmos vietos komandai taurę įsteigė Joniškėlio apylinkių seniūnas Sigitas Ilgutis. Organizatoriai dėkoja renginio metu budėjusiai medicinos darbuotojai Lilijai Ralienei.  

Šis turnyras – tai projekto „Judėk ir būsi sveikas“  renginys organizuotas pagal Pasvalio rajono savivaldybės specialiąją  sveikatos programą.

Ačiū visiems dalyvavusiems!

 

 

 

Paminėta Laisvės gynėjų diena

 

2016-01-13

 

 

       Laikas į šiandieną atiteka iš nematomų tolių. Galima gyventi ir nejausti jo tekėjimo. Galima manyti, kad viskas su mumis ir baigsis.
       Tačiau kiekviena diena bus žymiai spalvingesnė, gilesnė, jei žinosime, kas į ją atiteka, kokios nematomos požeminės upės atplukdo praeitin nugrimzdusius įvykius, sukaktis, faktus ir žmones...
       Uždekime ir mes žvakelę širdyse kaip amžinos šviesos, vilties ir meilės ženklą.

 

 

 

Konkursas „Kalėdinis žaisliukas 2015“

 

2015-12-14

 

 

Gruodžio 10 dieną Panevėžio  Margaritos Rimkevičaitės technologinėje mokykloje vyko tradicinis konkursas „Kalėdinis žaisliukas 2015“, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos būsimos floristės. Dalyviai turėjo pristatyti po vieną eglutės floristinį žaisliuką – namų darbą, o konkurso dieną - sukurti dar vieną iš pateiktų augalų. Kol mokiniai atliko užduotį, mokytojai taip pat nenuobodžiavo- dalyvavo seminare.

Tai smagus konkursas, reikalaujantis kūrybiškumo, kantrybės, kruopštumo. Jo metu visada įdomu stebėti kitų darbus bei dalintis patirtimi.

 

 

 

Adventas – tai laikas, kai vienas kitame uždegame po mažą žiburėlį

 

2015-12-09

 

 

       Gruodžio 9 dieną mokyklos bendrabučio salėje vyko Adventinė popietė. Joje dalyvavo ne tik mokyklos mokiniai ir mokytojai, bet ir Narteikių kaimo bendruomenės gyventojai. Jaukioje salėje mokiniai parodė meninę adventinę kompoziciją. Joniškėlio kunigas Ričardas Banys maloniai sutiko pabūti kartu su visais, pasveikino su atėjančiomis šventėmis. Vėliau floristikos mokytojos Felicija Janušonienė ir Reda Gudonienė kartu su mokinėmis pademonstravo, kaip būtų galima pačiam pasigaminti kalėdinius žaisliukus iš natūralių gamtos medžiagų.

 

 

 

Jaunimas paminėjo Lietuvos karių dieną

 

2015-11-19

 

 

Lapkričio 19 d. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto salėje vyko rajoninės sporto žaidynės, skirtos paminėti Lietuvos karių dieną. Pagal žaidynių nuostatus komandoje turėjo būti keturi nariai: trys vaikinai ir mergina. Dalyvių laukė kariniai normatyvai, šaudymas ir estafetė.

Žaidynėse dalyvavo Pasvalio P. Vileišio, Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės, Pumpėnų ir Vaškų gimnazijų komandos, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos ir jaunųjų policijos rėmėjų komandos.

Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Vytautas Jurėnas. Sėkmės ir ištvermės žaidynių dalyviams linkėjo KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 503 kuopos vadas kapitonas Modestas Lapienis ir Lietuvos šaulių sąjungos Panevėžio 5-osios Alfonso Smetonos šaulių rinktinės vadas atsargos pulkininkas Vladas Petkevičius.

Pasvalio 503 kuopos kariai savanoriai pristatė atvežtus lengvuosius ginklus, mielai bendravo su besidominčiais.

O kokie sporto pasiekimai gali būti be kasdienės mankštos? Nuotaikingą „karišką“ mankštą parodė Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos mokiniai.

Išrikiavus visas aštuonias komandas, buvo pristatyti komandų vadovai. O komandų kapitonams teko traukti savo eilės numeriuką.

Varžybų vyriausiasis teisėjas Pasvalio 503 kuopos vadas kapitonas Modestas Lapienis išsamiai paaiškino ir parodė, kaip teisingai atlikti atsispaudimus ir atsilenkimus, pabrėžė, kad karys dažnose situacijose turi vadovautis būti ne tik fizine jėga,  bet ir protu. Tuo dalyviai įsitikino dalyvaudami neįprastoje estafetės rungtyje.

Varžybos prasidėjo karinių normatyvu rungtimis. Tai sunkiausios užduotys, parodančios, kiek kiekvienas komandos narys yra fiziškai pasirengęs. Atsispaudimų rungtyje nepralenkiami buvo Pasvalio P. Vileišio gimnazijos moksleiviai Egidijus Jarašūnas (75 kartai per 2 min.), Modestas Dulevičius ir Joniškėlio I. Karpio ŽŪPM moksleivis Mykolas Jarmuška. Iš merginų stipriausia buvo Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazijos moksleivė Vilija Parimskytė. Ji per 2 min. atliko 36 atsispaudimus ir 46 atsilenkimus. Iš vaikinų daugiausia atsilenkimų padarė Joniškėlio G. Petkevičaitės –Bitės gimnazistas Mindaugas Balnionis – 72 kartus per 2 minutes.

 O koks karys be taiklios akies? Šaudymo rungtyje taikliausieji buvo Vaškų gimnazijos komanda: Gabrielė Ožalinskaitė, Donatas Lungis, Arnoldas Ožalinskas ir Mindaugas Morkevičius.

Didžiausio komandos susitelkimo pareikalavo estafetė. Dalyviai turėjo per 1 minutę įsidėmėti ant palapinsiaustės padėtus daiktus ir, nubėgę į kitą salės galą, sudėlioti juos tiksliai taip , kaip matė. Buvo fiksuojama, kuri komanda greičiau, operatyviau ir tiksliau atliks duotą užduotį.

Susumavus kiekvieno komandos dalyvio karinių normatyvų rungčių, šaudymo ir estafetės rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai: Joniškėlio G. Petkevičaitė-Bitės gimnazijos komanda - I vieta, Pumpėnų gimnazijos komanda  – II vieta, Pasvalio P. Vileišio komanda – III vieta.

KASP Vyčio apygardos 5- osios rinktinės 503 kuopos vadas kpt. Modestas Lapienis

nugalėtojams įteikė diplomus ir atminimo dovanėles.

Dėkojame dalyviams ir organizatoriams. Kitais metais Karių dienai skirtose sporto žaidynėse laukia dar daugiau netikėtumų.

 

Joniškėlio I. Karpio ŽŪPM neformalaus švietimo organizatorė Vaida Šeškienė

 

 

 

Ariant dirvą - svarbiausia meistriškumas

 

2015-10-15

 

 

Saulėtą spalio 15 dieną Židonių kaimo laukuose vyko rajoninės artojų varžybos. Jose dalyvavo septyni artojai, keturi iš jų – mūsų mokyklos moksleiviai:  Kęstutis Janušonis, Valdas Kazulis, Vilmantas Šimoliūnas ir Arnas Garlauskas. Kiti trys dalyviai - patyrę artojai: Vilius Tinteris, Jonas Guobužas ir Vilius Janeliūnas. Arimo varžybose vyko ir tiesiosios vagos konkursas, kuriame panoro dalyvauti net 23 mokiniai.

Artojų triūsą vertino kompetentinga komisija. Komisijos pirmininkas Lietuvos agrarinių ir miškų centro Joniškėlio bandymų stoties vyresnysis mokslo darbuotojas, biomedicinos mokslų daktaras Antanas Satkus. Kiti komisijos nariai: Joniškėlio bandymų stoties direktorė, vyriausioji mokslo darbuotoja Stanislava Maikštėnienė, Joniškėlio bandymų stoties vyresnysis mokslo darbuotojas Aleksandras Velykis, Joniškėlio Igno Karpio ŽŪP mokyklos agronominių dalykų mokytojai metodininkai Arvydas Arlauskas ir Ona Juozapaitienė, mechanizacinių dalykų mokytojas metodininkas Sigitas Mitė ir mokytojas Vidas Skinderskis, techninių dalykų vyr. mokytoja Eugenija Varnienė.

Kol artojai arė žemę, komisija stebėjo ir vertino jų darbą. Jaunieji šauliai susirinkusius vaišino šilta arbata ir  koše.

Sušilę ir pasistiprinę artojai išgirdo  rezultatus. Patyrę artojai užėmė prizines vietas: pirmąją Vilius Tinteris, antrąją – Vilius Janeliūnas, o trečiąją - Jonas Guobužas. Jaunesniųjų artojų tarpe geriausiai sekėsi Valdui Kazuliui (13-G), antrą vietą užėmė Kęstutis Janušonis (13-T), o trečioje liko Vilmantas Šimoliūnas (14-T). Tiesiosios vagos konkurse pirmąją vietą laimėjo Deimantas Sablins (14-G), antrąją Kęstas Blažonis (14-G), trečioje liko Mantas Oniūnas (15-Z). Specialų prizą komisija skyrė vienintelei merginai, dalyvavusiai tiesiosios vagos konkurse,  Laurai Janušauskaitei (15-Z).

Rėmėjų prizus nugalėtojams  įteikė mokyklos direktorius Vytautas Jurėnas ir praktinio mokymo vadovė Janina Janeliūnienė.

Organizatoriai padėkojo rėmėjams: kooperatyvui ,,Mūšos projektai“, ūkininkams Antanui Butkui, Audronijui Norkui ir Viliui Janeliūnui.

 
Mokyklos direktorius palinkėjo sėkmės.
Moksleivius varžyboms ruošė žemės ūkio mechanizavimo dalykų mokytojas metodininkas Jonas Žyvatkauskas
Vertinimo komisija nusiteikusi  rimtam darbui.
Merginos į lauką išvykstantiems artojams įdėjo po lauknešėlį
Paskutinės minutės prieš startą.
Tiesiosios vagos konkurso nugalėtojai ir dalyvė.
Arimo varžybų nugalėtojas Vilius Tinteris
Išvykstant namo

 

 

SPORTO RENGINYS „APLENK RUDENĮ“,
SKIRTAS ETNOGRAFINIŲ REGIONŲ METAMS

 

2015-10-01

 

 

       Spalio 1 dieną mokykloje vyko tradicinis sporto renginys ‚Aplenk rudenį“. Šiais metais jis buvo skirtas etnografinių regionų metams, todėl dalyviai gavo ne tik sportines užduotis, bet ir užduotis, susijusias su Lietuvos regionais. Reikėjo prisiminti tautinių rūbų ypatumus, regionų sostines, būdingus patiekalus ir amatus tam tikram Lietuvos kraštui.
       Renginyje dalyvavo aštuonios komandos, viena iš jų- merginų, kurioms geriausiai sekėsi taikliai šaudyti iš pneumatinio ginklo į taikinį.
       Greičiausiai trasą įveikė komanda „Aušro-Aušro“ ir užėmė pirmą vietą. Tai 14-T grupės mokiniai- Lukas Žalkauskas, Darius Nakvosas, Šarūnas Gegeckas ir Domantas Šarkiūnas. Įvertinus punktų užduočių rezultatus - antra vieta teko mokyklos senbuviams: Tautvydui Stočkūnui 13- T, Egidijui Šukiui 13-T, Airidui Pliurai 14-M ir Adolfui Arcimavičiui 13-T.Trečioje vietoje liko komanda „Orkestra“: Deimantas Sablins 14-G, Robertas Aglinskas 14-M, Deimantas Bartkevičius 14G ir Andrius Medutis 14-G.
       Prizinių vietų komandos apdovanotos projekto „Judėk ir būsi sveikas“ medaliais, padėkos raštais ir dovanėlėmis.

 

 

 

Rugsėjo pirmosios šventė!

 

2015-09-01

 

 

          Violeta ir Ginta visus pasveikino su rugsėjo pirmąja.

           Mokytojų kolektyvas nusiteikęs dirbti.

         Susirinkusius sveikino direktoriaus pavaduotojas ugdymui V. Jurėnas, direktorė J. Jovaišienė ir Pasvalio rajono savivaldybės administracijos direktorius R. Užuotas.

          Moksleivių akys žibėjo smalsumu.

 

 

Pamoka – ekskursija
„Pasvalio ir Biržų rajonų kraštovaizdžių ypatumai“

 

2015-06

 

    

       Mokslo metų pabaigoje mokytojos V. Širmulevičienė ir R. Adomaitienė suorganizavo integruotą etikos, biologijos ir geografijos pamoką-ekskursiją „Pasvalio ir Biržų rajonų kraštovaizdžių ypatumai“.

       Aplankėme:

   1. Jaronio karstinę įgriūvą, kurioje pamatėme retas žaliąsias varles.
   2. A. Jaronytės sodybą. Senolė papasakojo trijų „prūdų“ atsiradimo istoriją. Supažindino su sodyboje augančiais augalais.
   3. Likėnų kurortą, Smardonės šaltinį ir upelį. Geografijos ir biologijos mokytoja R. Adomaitienė papasakojo, kodėl šis šaltinis vadinamas Smardonės šaltiniu. Pauostėme vandenį, norėdami patys įsitikinti.
   4. Karajimiškio kraštovaizdžio draustinio karstines įgriūvas. Vaikai pamatė didžiausią ir įžymiausią smegduobę - Karvės olą.
   5. Kirkilų kraštovaizdžio draustinį, kurio ežeryną sudaro daugiau kaip 30 susijungusių ežerėlių.
   6. Biržų pilį. Čia mus pasitiko gidė, kuri supažindino su pilies istorija.
  7. Širvenos ežero tiltą. Tai ilgiausias medinis pėsčiųjų tiltas Lietuvoje, jungiantis Biržų miestą su šiauriniame ežero pakraštyje esančiu Astravo dvaru. Tikras iššūkis pereiti šį tiltą!

       Ši ekskursija buvo įdomi, dar kartą įsitikinau, kad mūsų kraštas pats gražiausias!


                                                     14-F grupės mokinė Šarūnė Tarvydaitė

 

 

 

Sporto renginys „Judėk ir būsi sveikas“

 

2015-05-07

 Joniškėlio I. Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla

 

    

Kasmet gegužės 10 d. Pasaulio sveikatos organizacija mini „Judėjimo sveikatos labui“ dieną. Šią dieną paminėjome ir mes!

Gegužės 7 d. mokyklos sporto aikštelėje vyko sporto renginys „Judėk ir būsi sveikas“. Tai jau ketvirtas projekto „Judėk ir būsi sveikas“  renginys, kurį pagal specialiąją  sveikatos programą remia Pasvalio rajono savivaldybė ir Pasvalio visuomenės sveikatos biuras.

Nepabūgę permainingo oro, į sporto renginį rinkosi mokyklos mokiniai ir pedagogai, darželio-mokyklos „Linelis“ pradinukai ir jų mokytojos. Į organizatorių kvietimą pajudėti savo sveikatos labui atsiliepė būrys kaimynų iš Joniškėlio ir Pumpėnų miestelių.

Dalyviai galėjo save išbandyti tiek komandinėse, tiek individualiose rungtyse. Laukė „Kliūčių ruožo“ estafetės, futbolas 5x5, krepšinis 3x3, virvės traukimas 5x5, vaikščiojimas kojokais, rankų lenkimas, smiginis, rankos plaštakos stiprumo matavimas.

Renginys prasidėjo nuotaikinga mažųjų dalyvių mankštele. Apšilę ir puikiai nusiteikę mažieji sportininkai pasidalino į keturias komandas ir varžėsi „Kliūčių ruožo“ estafetėje, traukė virvę. Paskatinti savo mokytojų noriai dalyvavo rankų lenkimo rungtyje, matavosi rankos plaštakos suspaudimo stiprumą, suko lanką.

Tuo pačiu metu užsiregistravusios komandos rungtyniavo futbolo, krepšinio aikštelėse, estafetėse. Daug gerų emocijų jaunimas patyrė dalyvaudamas virvės traukimo rungtyje. Dėl prasiveržusių vyriškų ambicijų ši rungtis nepaliko nė vieno abejingo.

Prizinių vietų nugalėtojams ir komandoms buvo įteikti medaliai, diplomai ir  prisiminimo dovanėlės. 8 GB atmintuku buvo apdovanotas daugelyje rungčių dalyvavęs 14 – T moksleivis Lukas Žalkauskas.

Sveikiname visus nugalėtojus ir dalyvius.

Kaip sakė prancūzų pedagogas ir istorikas P. de Kubertenas (Pierre de Coubertin, 1863–1937), SVARBU DALYVAUTI, O NE LAIMĖTI.

 

 

 

Mokykloje vyko renginys “Būkime draugai”

 

2015-04

 Joniškėlio I. Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla

 

    

       Mokykloje vyko prevencinis renginys “Būkime draugai”, kurį organizavo Pasvalio rajono policijos komisariatas kartu su Pasvalio šaulių sąjungos 7-osios kuopos šauliais ir jaunaisiais policijos rėmėjais. Renginyje dalyvavo šešios komandos: Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės ir Pumpėnų gimnazijų, Saločių A. Poškos vidurinės mokyklos, Grūžių globos namų, Pasvalio specialiosios mokyklos ir Joniškėlio I. Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos mokiniai. Sveikinimo žodį tarė svečiai: A. Smetonos 5-osios šaulių rinktinės vadas, atsargos pulkininkas-leitenantas V. Petkevičius, Panevėžio skyriaus VPK Pasvalio r. PK viršininkas D. Prakuraitis, švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė V. Stokienė. Renginio vedėjai Edvina ir Lukas komandoms pateikė įvairias užduotis, kurias dalyviai linksmai atliko. Visi dalyviai vaišinosi šaulių koše ir arbata, o pasistiprinę – dalyvavo šokių vakare.

 

 

 

KAZIUKO MUGĖ

 

2015-03

 Joniškėlio I. Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla

 

    

       Kaziuko mugė šurmuliavo ir pas mus mokykloje. Daugiausia darbų pateikė mokyklos floristai, pagrindinis akcentas - verbos. Savo rankų darbo papuošalais prekiavo kūrybinga moksleivė Ginta Adomonytė.
       Mugę papuošė lėlių paroda, kurią pateikė Narteikių kaimo gyventoja, ilgametė mokyklos darbuotoja Nijolė Vilčiauskienė.

 

 

 

 

  Į viršų  
     
 

2015 ©