Sveiki, kviečiame pasižvalgyti mokyklos svetainėje

     

 

Naujienos

 

 

 

 

Panevėžio regiono profesinių įstaigų mokinių 2016-2017 m. krepšinio varžybos

 

2017-01-19

 

 

 Sausio 19 d. Joniškėlio I. Karpio ŽŪPM vyko Panevėžio regiono profesinių įstaigų mokinių 2016-2017 m. sporto pirmenybių krepšinio varžybos. Aikštelėje mūsų mokyklos komanda susitiko su Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio profesinės mokyklos komanda.

Stipresni buvo mūsiškiai - rezultatu 107:48 nugalėjo svečius. Rezultatyviausi mūsų mokyklos žaidėjai Eimantas Staškevičius 16-Z (43 taškai), Edgaras Mickus 15-G (19 taškų), Tadas Tinteris 15-Z (14 taškų).

 

 

 

KONKURSO TURAS SĖKMINGAI ĮVEIKTAS

 

2016-11-23

 

 

Lapkričio 23 d. Panevėžio „Minties" gimnazijoje vyko nacionalinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ trečiasis atrankinis turas. Jame dalyvavo aštuonios komandos: Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros, Ignalinos, Joniškėlio G.Petkevičaitės-Bitės, Panevėžio "Minties" gimnazijų komandos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklų, Panevėžio profesinio rengimo centro ir mūsų - Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos komandos. Į antrąjį etapą pateko Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros, Ignalinos gimnazijų ir Joniškėlio I. Karpio žemės ūkio ir paslaugų  mokyklos komanda. Mūsų mokyklos dalyviai: Žydrūnė Katkevičiūtė 15-G, Lukas Malinauskas 15-G, Aivaras Šatas 15-A, Mantas Grigaliūnas 16-T ir Vilius Blinstrubis 16-G.

Linkime komandai sėkmės pusfinalyje, kuris vyks Aleksandro Stulginskio universitete.

 

 

Mes 21-oje tarptautinėje verslo ir pasiekimų parodoje „Expo Aukštaitija 2016“

 

2016-10 

 

 

        Panevėžyje vyko tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „EXPO Aukštaitija 2016“. Jos metu vyko Panevėžio regiono profesinių mokyklų profesinio meistriškumo konkursai. Juose dalyvavo mūsų mokyklos būsimieji apdailininkai (statybininkai) Arnas Indulis 15-A1 ir Aivaras Šatas 15-A (profesijos mokytoja Eugenija Varnienė) ir floristo specialybės mokinės Šarūnė Tarvydaitė 14-F ir Daiva Ožalinskaitė 14-F (profesijos mokytojos Felicija Janušonienė ir Reda Gudonienė).
       Apdailininkai (statybininkai) turėjo atlikti praktinę užduotį – klijuoti plyteles kampu ir mozaika. Vaikinai užėmė trečiąją vietą.
        Būsimosioms floristėms reikėjo sukurti "Gyvybės medį". Merginos iš suraizgytų žolių ir šakų sukūrė konstrukcinę kompoziciją. Šiame konkurse jos užėmė taip pat trečią vietą.
         Sveikiname dalyvius!

 

 

 

Sėkmė jaunojo verslininko konkurse

 

2016-05

 

 

            Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje vyko nacionalinis jaunojo verslininko konkursas "Verslo faktorius".  Jame dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš 14 profesinių Lietuvos mokyklų. Iš mūsų mokyklos dalyvavo 15-V1 mokiniai Mantvidas Kučas ir Audrius Mosteika, kuriuos paruošė profesijos mokytoja metodininkė Edita Malinskienė. Mūsų vaikinų komanda laimėjo III vietą.

 

 

 

FUTBOLO VARŽYBOS

 

2016-05

 

 

       Panevėžio regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių FUTBOLO VARŽYBOSE, kurios vyko Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje, mūsų mokyklos komanda užėmė 2 vietą. Sportininkų treneris kūno kultūros vyr. mokytojas Egidijus Lungis.
 

 

 

Dalyvavome renginyje „Nevėžio fiesta" su kolekcija "Išeik iš savęs".

2016-04

 

 

 

 

ATVIRŲ DURŲ DIENA MOKYKLOJE
 

2016-03

 

 

 

 

MOKINIAI TOBULINOSI RESPUBLIKINIUOSE PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSUOSE

2016-02-04

 

 

Vasario 4 dieną Vilniaus universiteto informacinių technologijų taikymo centre buvo organizuojamas konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas 2016“ antrasis etapas. Jame testą atliko 58 dalyviai iš Lietuvos profesinių mokyklų. Mūsų mokyklos būsimieji automobilių mechanikai Andrius Krikščiūnas 14-M ir Aimandas Arlauskas 13-T, lydimi profesijos mokytojo metodininko Sigito Mitės, taip pat jame dalyvavo.

 

  *****

 

Sausio 29 dieną Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje vyko respublikinis profesinių mokyklų ekonomikos ir verslo žinių konkursas „Verslo žinios karjeros sėkmei 3“. Dalyviai susirinko  iš įvairių Lietuvos profesinių mokyklų. Mokiniai atsakinėjo į teorinius testo klausimus ir sprendė uždavinius, o mokytojai klausėsi įvairių  metodinių pranešimų. Iš mūsų mokyklos taip pat dalyvavo du mokiniai, tai Laura Janušauskaitė 15-Z ir Tadas Tinteris 15-Z. Juos paruošė profesijos mokytoja Vilma Čepinskienė. Viktorinoje „Protų kovos“ mūsų mokyklos komanda užėmė trečią vietą.

 

 

 

Dalyvavimas tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2016“

2016-01

 

 

Jau tradicija tampa mūsų mokyklos dalyvavimas Lietuvos parodų ir kongresų centre

Litexpo vykstančioje tarptautinėje mokymo, žinių ir karjeros planavimo parodoje “Studijos2016“. Šį kartą joje dalyvavo nemažas būrys mokinių ir mokytojų. Jie įrengė parodos stendą, kuriame vėduoklių fone puikavosi moters siluetas (manekenas) su prabangia gėlėmis puošta suknele. Merginos gėlėmis dekoravo skrybėles, demonstravo originalias rankų darbo vazeles, komponavo jose gėles.

Mokiniai scenoje parodė meninę programą: skambėjo dainos, akordeono garsai, vinguriavo liaudiškas šokis, mirgėjo vilnonės kolekcijos „Nesibaigiančios paslaptys“ spalvos. Mokinius parengė floristikos mokytojos Felicija Janušonienė ir Reda Gudonienė, muzikos mokytoja Rima Lopetkienė, šokių studijos ,,Tryptas“vadovė Vaida Šeškienė.

 

 

 

Dalyvavimas labdaringame renginyje


2015-12-02

 

 

Labdaros ir paramos fondas FRIDA, prisidėdamas prie pasaulinės akcijos, skirtos atkreipti dėmesį į smurtą prieš moteris, organizavo “Baltojo kaspino” festivalį.

Išskirtinis festivalio renginys - jungtinė Lietuvos ir Olandijos florisčių darbų paroda-aukcionas „Women Power“ - vyko gruodžio 2 dieną svetingumo komplekse „Monte Pacis“, įsikūrusiame brandžiojo baroko šedevro Pažaislio vienuolyno erdvėse. Šį renginį Fridos fondas  organizavo kartu su  Profesinio meistriškumo akademija.

Mūsų mokyklos mokytojoms kartu su būsimomis floristėmis teko garbė dalyvauti šiame dvasingame renginyje. Jo metu floristės kūrė  darbus pasiūlytomis temomis: ,,Baltasis kaspinas‘‘, ,,Moters galia‘‘ ir ,,Kalėdos baroko laikotarpiu‘‘. Vakaro svečiai turėjo galimybę ne tik stebėti florisčių kūrybą, bet ir aukciono metu įsigyti patikusių darbų. Džiugu kad buvo nupirktas ir vienas  iš mūsų mokyklos eksponatų.  Dalį lėšų floristai paaukojo labdaros ir paramos fondui FRIDA.

 

 

 

Kroso varžybos


2015-10-09

 

 

       Spalio 9 dieną Pasvalio Smegduobių parke vyko tradicinės kroso varžybos Policijos taurei laimėti. Jose dalyvavo net 150 dalyvių Pasvalio rajono mokyklų 5-12 klasių bėgikai. Šiose varžybose iš mūsų mokyklos dalyvavo Lauryna Linkevičiūtė 14-G1 ir Mantas Grigaliūnas 15-D. Juos lydėjo kūno kultūros mokytojas Mindaugas Giedrė.
       Mūsų mokyklos mokinys Mantas Grigaliūnas 9-10 klasių vaikinų grupėje užėmė antrą vietą.

 

 

 

EXPO 2015


2015-09-25

 

 

       Rugsėjo 25-26 dienomis Panevėžio Cido arenoje vyko Aukštaitijos paroda EXPO 2015. Parodos metu profesinių mokyklų įvairių specialybių mokiniai turėjo galimybę išbandyti jėgas profesinio meistriškumo konkursuose.
      Mūsų mokyklos būsimos floristės Violeta Tankevičiūtė ir Šarūnė Tarvydaitė, vadovaujamos profesijos mokytojos Felicijos Janušonienės taip pat dalyvavo šiame konkurse. Konkurso užduotis - floristinis kilimas- „Bobų vasara“. Merginos rišo ir dekoravo kilimą, vaizduodamos pievą su voratinkliais ir laimėjo trečią vietą.
 

 

 

Kolekcija „Nesibaigiančios paslaptys“  tęsia pasirodymų maratoną


2015-09-14

 

 

Rugsėjo 12 dieną šalia atnaujinto Raubonių vandens malūno ir karšyklos-verpyklos pastato šurmuliavo pirmasis amatų festivalis „Vilnonės dienos“. Jaukiame gamtos kampelyje buvo galima ne tik pasigrožėti vilnoniais dirbiniais, jų nusipirkti, bet ir pamatyti įvairių amatų, vilnos apdirbimo procesų.

Renginio metu šalia įvairių tradicinių vilnos dirbinių labai tiko ir mūsų kolekcijos avangardiniai modeliai.

Mūsų mokinės susidomėję stebėjo kailių apdirbimą bei avies kirpimą, o kas labai norėjo- galėjo pasimokyti šių darbų.

 

 

 

Viešnagė Algirdiškėse


2015-09

 

 

       Kiekvieną rudenį Panevėžio rajone Algirdiškėse parodų centre organizuojama veislinių gyvulių paroda. Kaip ir kasmet mūsų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais palapinėje įkūrė jaukų kiemelį. Jame puikavosi floristinė karvutė, buvo prekiaujama medumi, kaimiškomis bandelėmis, vaišinama gira. Žemės ūkio gamybos verslo būsimieji specialistai kartu su profesijos mokytoju metodininku Rimantu Pukevičiu turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su geriausiomis galvijų, paukščių veislėmis, modernia žemės ūkio technika.

 

 

 

Įamžintas buvusio žemės ūkio ministro atminimas


2015-08-18

 

 

       Rugpjūčio 18 d. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykloje įamžintas buvusio ilgamečio Lietuvos žemės ūkio ministro Medardo Grigaliūno atminimas.
       Medardas Grigaliūnas (1925-2014) mokėsi tuometiniame Joniškėlio žemės ūkio technikume. Vėliau perėjo visas karjeros pakopas - nuo žemės ūkio specialisto iki aukščiausio lygio vadovo. Jis 22 metus (1963-1985) dirbo žemės ūkio produktų gamybos ir paruošų bei žemės ūkio ministru. Baigęs aktyvią karjerą, nenustojo domėtis žemės ūkiu, dažnai sakydavo, kad žemės ūkis neturėtų būti atskira ūkio šaka, o viena iš agropramoninio komplekso šakų, jungianti gamintojus ir perdirbėjus. M. Grigaliūnas buvo autoritetu ne vienai visai Lietuvos žemės ūkio specialistų kartai. Amžininkai jį prisimena kaip nuoširdų, tiesų, ir principingą žmogų, gabų administratorių, kuris rūpinosi kraštu ir kryptingai ruošė jį savarankiškam gyvenimui.
       Atminimo lentos atidengimo iškilmėse dalyvavo žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos generalinis direktorius Jonas Sviderskis ir kiti garbūs svečiai.
       M. Grigaliūno atminimo įamžinimą inicijavo Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija, Žemės ūkio ministrų klubas ir Žemės ūkio senjorų klubas, finansiškai parėmė verslininkai ir privatūs asmenys.

       „Per 200 metų ne kartą keitėsi mokyklos pavadinimai, joje mokėsi daug darbščių ir šviesių šio krašto žmonių. Džiugu, kad ir dabar mokykla tęsia garbingą savo istoriją, čia besimokantys jaunuoliai įgyja taip reikalingas šiam kraštui, regionui žemdirbiškas ir paslaugų specialybes. Todėl noriu palinkėti mokyklos bendruomenei puoselėti savo tradicijas ir ugdyti ne tik puikius specialistus, bet ir gimtojo krašto patriotus, kurie visą savo darbą, išmintį, jėgas skirtų savo gimtinės gražinimui ir puoselėjimui“, – kalbėjo švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė.
 

 

 

Jaunųjų šaulių žaidynės pajūryje


2015-05

 

 

 Lietuvos šaulių sąjungos Jaunųjų šaulių XVII-ose sporto žaidynėse dalyvavo Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės komanda. Vienas iš komandos narių buvo mūsų mokyklos moksleivis Lukas Žalkauskas.

Gegužės pabaigoje pajūryje susirinko stipriausi, greičiausi, taikliausi jaunieji šauliai, kurie dalyvavo paplūdimio tinklinio, kliūčių ruožo, šauliškos estafetės, vasaros biatlono, orientacinėse ir kt. rungtyse. Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės komandai geriausiai sekėsi Paplūdimio tinklinio ir Jūreiviškos estafetės rungtys.

Visi jaunieji šauliai taip pat sudalyvavo ir Palangoje vykstančiame tradiciniame festivalyje „Sportas visiems“ .

 

 

 

IŠVYKA Į LIETUVOS AVANGARDINIO MENO FESTIVALĮ „AŠ KITOKS“


2015-05-22

Radviliškis

 

 

       Kolekcija „Nesibaigiančios paslaptys“ dalyvavo Lietuvos avangardinio meno festivalyje „Aš kitoks“, kuris vyko gegužės 22 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje.  Kolekcija  pelnė nominaciją - Sceninė estetika ir elegancija.

 

 

 

Savas stilius 2015 – idėjų dirbtuvės

2015-04-16

Šiauliai

 

 

       Vėjuotą balandžio 16 dieną Šiauliuose vyko Respublikinis Jaunųjų dizainerių konkursas – festivalis „Savas stilius – 2015“. Šiame renginyje dalyvavo 23 kolekcijos iš Lietuvos profesinio ir bendrojo lavinimo mokyklų.
       Mūsų mokyklą atstovavo Felicijos Janušonienės vadovaujamas Meninės kūrybos būrelis ir jų kolekcija „Nesibaigiančios paslaptys“. Judesio kompoziciją kolekcijai kūrė Vaida Šeškienė, šukuosenas ir makiažą - Marija Raškevičienė.
       Pirmą kartą Respublikiniame Jaunųjų dizainerių konkurse – festivalyje vyko „Geriausio modelio – 2015“ konkursas, kuriame mūsų mokyklą atstovavo Ginta Adomonytė 14 – G1. Modelį paruošė Mados studijos vadovė Nijolė Krasauskienė. Šiame konkurse dalyvės turėjo pristatyti savo stiliaus pasirinktus drabužius ir tautinį (galėjo būti stilizuotas arba kitos šalies) kostiumą.
       Mūsų mokyklos kolekcijai ir modeliui įteikti padėkos raštai ir dovanos.

 

 

 

 

 

  Į viršų  
     
 

2015 ©